Serwis

Dział serwisowy to doświadczony zespół, posiadający certyfikaty i autoryzacje, wielu renomowanych firm branży medycznej. Jako jedyni w Polsce posiadamy autoryzacje i sprzęt do naprawy laserów stomatologicznych firmy DENTSPLY SIRONA.

Zajmujemy się kompleksową obsługą Państwa gabinetów. W naszej pracy używamy najlepszego sprzętu diagnostycznego oraz oryginalnych części zamiennych.

Autoklawy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem sprzętu firmy HäTmed.

Zajmujemy się przeglądami technicznymi oraz naprawą autoklawów. Dzięki współpracy z największymi firmami, mamy dostęp do części zamiennych większości autoklawów obecnych na rynku. Zawsze znajdujemy najkorzystniejsze rozwiązania dla klientów.

Serwisujemy również sprzęt, którego używa się w sterylizatorniach tj. zgrzewarki, destylarki oraz myjnie/termodezynfektory.

Unity stomatologiczne

Wykonujemy naprawy oraz przeglądy techniczne unitów stomatologicznych firm Stern Weber Polska oraz KaVo Dental.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu wiemy, że dobrze dobrany unit dentystyczny to podstawowy element każdego gabinetu stomatologicznego. Dlatego chętnie pomożemy w planowaniu i zakupie nowego urządzenia.

Zajmujemy się również kompleksową obsługą przed i po instalacyjną.
Po każdym montażu przeprowadzamy szkolenie dla personelu z obsługi urządzenia.

Gabinety kosmetyczne

W dzisiejszych czasach większość gabinetów zostaje wyposażonych w nowe, drogie urządzenia. Nikogo to nie dziwi, przecież każdy z nas chce pracować na dobrych jakościowo produktach, z eleganckim designem, a w szczególności na urządzeniach, które będą sprawne przez długie lata. Autoryzowany serwisant wykonujący przegląd według procedury producenta jest w stanie zapobiec awariom autoklawu. Wbrew pozorom przegląd techniczny to nie tylko włączenie testu szczelności i cyklu kontrolnego, ale szereg różnych czynności, mających na celu sprawdzenie poprawność działania wszystkich elementów.

Prawidłowa sterylizacja jest kluczowa dla przeprowadzenia bezpiecznego zabiegu w gabinecie.

Lasery stomatologiczne

Eu-Dent Service jest jedynym w Polsce autoryzowanym serwisem laserów stomatologicznych firmy SIRONA.

Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne, kalibracje oraz przeglądy techniczne laserów SiroLaser, SiroLaser Extend, SiroLaser Advance oraz jako jedni z trzech autoryzowanych serwisów pozafabrycznych na świecie serwisujemy SiroLaser Blue.

Posiadamy sprzęt kalibracyjny taki jak w fabryce oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych.

RTG/RVG

Zajmujemy się naprawą oraz instalacją aparatów RTG i RVG. Posiadamy autoryzację oraz instalujemy i serwisujemy produkty takich firm jak Stern Weber – MyRay i NewTom.

Usługi dodatkowe

W naszej ofercie znajduje się również:
– Serwis kompresorów i systemów ssących,
– Naprawa końcówek stomatologicznych,
– Przeglądy techniczne autoklawów kosmetycznych,
– Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu do nowopowstałych gabinetów,
– Sprzedaż unitów stomatologicznych i autoklawów.

798-529-471 (Waldemar) 798-529-257 (Łukasz)

Adres

ul. Jasna 1-5, Mikołów

Facebook
Instagram